Spinacker, 2008. január 06. 04:36
blog, life
1. Az emberek túlnyomó többségének fogalma sincs a saját életének ostoba és szánalmas nyomorúságáról.
2. Aki nem a fent említett a csoportba tartozik, és úgy gondolja, hogy vele valami baj van, jó eséllyel teljesen normális és egészséges ember.
3. Más: egyeseknek meg kéne már tanulnia, hogy az emberek a nagy és csúnya valóságban nem egyenlőek.
Spinacker, 2007. december 29. 17:14
life
Megint itt vagyunk, a két ünnep között és már megint tanulok. Utálom a Be-t. Sok. És persze tanulhatatlan. (Igen, tudom, hogy és-sel nem kezdünk mondatot.) Azok a szerencsések, akik nem tanulnak éppen, pihenjenek és emésszék a halat meg a bejglit, hogy jusson hely annak a vészesen közeledő újévi malacnak! :)
Spinacker, 2007. december 24. 16:48
blog, life
Kellemes ünnepeket! :)
Spinacker, 2007. december 21. 19:23
life
Nos, hát túlvagyunk a vizsgaidőszak első, karácsony előtti etapján, kezdődik a nagybevásárlás. Csak a kutyának ne felejtsek el ajándékot venni karácsonyra :)
Spinacker, 2007. december 18. 02:11
life
Denial - check
Anger - checking
Bargaining - skip?
Depression
Acceptance